Firmamız Hakkında

Bagaj amortisör sistemleri sektörüne yıllardır her marka ticari ve binek araçlar için geniş ürün gamı ile hizmet veriyoruz. Şirketimiz Özyiğit bagaj amortisörleri olarak Sakarya’da bulunan fabrikada standart ve özel ebatlarda bagaj amortisörü üretimine devam etmektedir.

Firma, yıllardır sektöre verdiği güvenle her geçen gün büyüyüp gelişerek köklü bir firma haline gelmiştir. Yurt içi ve yurt dışı bagaj amortisör ve yedek parçalarını kusursuz olarak üreterek markasını oluşturmuştur. Bagaj amortisörü üretimi ülkemizin ve başta Avrupa ülkelerinin olmak üzere ihtiyaç ve taleplerini karşılamak için kuruldu. Yıllardır sektörün yedek parça amortisör ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilerimizin özel taleplerini de yerine getirmek için arge çalışmalarına ağırlık verdik. Bilgi ve tecrübelerimizle yıllardır sizlere en iyiyi sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana sektörün lokomotifi olan firma, edeceği kardan önce müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefler. Bu ilke ile yıllardır aranan bir marka olmanın dışında müşterilerini rekabet edebilmesi için destekleyerek onlara da katma değer katar. Kaliteli, hatasız üretim, hızlı ve zamanın teslim aynı zamanda uygun fiyat avantajları ile çalışmalarını ilk günkü heyecanla yürütür.

Sektörde rekabetin yoğun olması şirketin sürdürülebilir, yenilikçi ve kalite standartlarından ödün vermeden çalışması ile müşterilerini destekler. Şirketimiz marka olarak tüm müşterilerinin sorunlarını çözme noktasında özveri ile çalışır. Yeni ürün geliştirme, özel ebatlarda üretim ve tasarım çalışmaları firmamız bünyesinde yapılarak ürün yelpazesi geniş tutulur.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda kaliteden ödün vermeden hızlı ve kusursuz ürünler ve özel üretimlerle zamanın teslim ederek müşterilerimizin sektördeki rekabet gücünü arttırırız. Kaliteli uygun fiyat avantajları ile sunarken sektörün dünyadaki gelişmesini yakından takip ederek işletmemizi ve planlarımızı ona göre yönlendirir, şekillendiririz.

Yaratıcı, yenilikçi ve modern çözümlerle ilkemiz yüksek müşteri memnuniyetini hizmet kalitesini arttırarak sürdürülebilir kılmaktır.